Archiv‎ > ‎

Badmintonové soustředění Berušek 2016

přidáno: 15. 8. 2016 4:39, autor: Tomáš Jančík   [ aktualizováno 15. 8. 2016 4:39 ]
V minulém týdnu (8.–12. 8. 2016) se uskutečnilo badmintonové soustředění oddílu Berušek. Akce měla opět podobu příměstského táboru, kdy pro děti po dobu jednoho týdne byly připravené rozlišné aktivity, které měly za úkol zlepšit jejich kondici, techniku badmintonové hry, stmelit náš oddíl a také se dobře pobavit.

Samotné soustředění bylo zahájeno v pondělí 8. 8. 2016 ve sportovním středisku T–CLUB na Bukově, kde se sešlo všech 14 přihlášených hráčů. Zde na ně již čekala trenérská dvojice ve složení Tomáš Jančík a Patrik Vrabec, která samotné soustředění připravila. Při realizaci samotné akce pak vypomáhal také Martin Bolina, který se staral jako asistent především o začínající hráče.

Mimo samotného badmintonu tak pro děti v rámci celého týdne byly připraveny rozličné míčové hry, hodina HEATu v kombinaci s posilováním (Marcela Baštová) a v neposlední řadě i hodina kruhového tréninku (Jakub Balihar), který byl speciálně upraven pro mladší hráče. 


Fotografie a videa z akce naleznete v naší Galerii

Za organizátory akce bych rád poděkoval všem zúčastněným, kteří nám připravili příjemnou atmosféru během tohoto sportovního týdne a zpestřili nám tak dobu, kdy mají Berušky během prázdnin tréninkové volno.Tomáš Jančík