Archiv‎ > ‎

Poslední turnaj sezóny 2013/2014

přidáno: 22. 6. 2014 12:38, autor: Tomáš Jančík   [ aktualizováno 24. 6. 2014 13:52 ]
Dnes (22. 6. 2014) se uskutečnil poslední dětský badmintonový turnaj sezóny 2013/2014.

Jednalo se o speciální akci určenou pouze pro Berušky a jejich rodinné příslušníky. Ti do turnaje nastoupili ve dvojicích dítě + dospělý, kde mohli s ostatními poměřit své zkušenosti v 6ti kolech švýcarským systémem. Každý zápas byl hrán pouze na jeden vítězný set, kdy do zápasu nastoupili nejdříve mladí hráči, kteří hráli do 11 bodů. Za tohoto stavu byli následně vystřídání svými staršími spoluhráči, kteří dále pokračovali do 21. Závěr zápasu pak byl určen opět mladým hráčům, kteří jej dokončili završením 30 bodů.


Nedělní dopoledne tak bylo plné napínavých zápasů, které byly v mnoha případech velmi vyrovnané. Pro odreagování během těchto vypjatých okamžiků bylo pro hráče připraveno malé občerstvení a také dovednostní soutěž, kde si hráči mohli vyzkoušet jak přesné mají podání. V této soutěži si nejlépe vedla dvojice ve složení Tobiáš a Karin Bechynských.

                    

Z celkového počtu 15 zúčastněných dvojic se na prvních třech místech umístili následující hráči:

1. místo – Matyáš a Dan Vlkovi,
2. místo - Radek a Dominik Hykyšovi,
3. místo - Petr Wolf a Michael Straka.


Kompletní výsledky z turnaje jsou k dispozici online.

Všem zúčastněným děkujeme za vytvoření příjemné atmosféry a pěkně strávené nedělní dopoledne. Speciální poděkování patří také některým rodičům Berušek, kteří se postarali o zajištění drobných cen do turnaje.

 
Další fotografie z turnaje naleznete v naší Galerii.