Archiv‎ > ‎

T-CLUB Mini Cup #3 – výsledky

přidáno: 9. 3. 2014 13:11, autor: Tomáš Jančík
Dnes (9. 3. 2014) se v naší domovské hale T-CLUB v Krásném Březně konal další badmintonový turnaj dětí ze série T-CLUB Mini Cup.

Akce se zúčastnilo celkem 26 dětí, které byly hned v úvodu rozděleni dle věku a badmintonových zkušeností do třech základních kategorií – Mini, Benjamin a Kadet. Každý z hráčů pak během nabitého dopoledne odehrál celkem 6 náročných zápasů, jelikož síly jednotlivých hráčů byly poměrně vyrovnané.

Úderem poledne pak byly dohrány poslední zápasy tohoto turnaje a po vyhlášení výsledků se na stupních vítězů umístili následující hráči:

Mini Benjamin Kadet
 1. místoZimová BarboraKostihová GabrielaSchneider Filip
 2. místoZimová Kateřina Dragounová Alžběta Hykyš Dominik
 3. místoHudská ZuzanaEisner Denis Kučera Vladimír

Kompletní výsledky pro jednotlivé kategorie jsou k dispozici zde:
Všem zúčastněným děkujeme za vytvoření přátelské atmosféry a hladký průběh turnaje v duchu fair play.

Obrovské díky pak patří především všem rodičům Berušek, kteří zajistili pohoštění pro všechny zúčastněné hráče a jejich doprovod.

Další fotografie z turnaje naleznete v naší Galerii.